EVA E-LINE JUST 1' RECONSTRUCTING FLUID 250ML | SPREJ PËR RIPARIM TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261174109

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Just 1' ka veti ultra të shpejta të ristrukturimit që veprojnë në mënyrë të menjëhershme duke sjellur materie ushqyese dhe duke i rregulluar flokët.

Kondicioner i lëngshëm që i rregullon dhe i mbronë fibrat e flokut, duke bërë të mundur ushqimin e flokut nga jashtë në brendësi të tij.

Poashtu parandalon dehidratimin dhe porezitetin në flokë që janë subjekt i ndryshimeve kimike si dhe temperaturave të larta të tharësve dhe drejtuesve të flokëve.

Përdorimi i saj arrin të ketë rezultate që bëjnë të mundshme që flokët të jenë të shëndetshme dhe nënkuptojnë që flokët e juaja mund të jenë subjekt i çfardo lloji të teknikës së ngjyrimit për arritjen e rezultateve më të mira.

Përfitimet: 

 • Rregullim të menjëhershëm të flokëve. I ushqen dhe i ajros flokët.
Formati

250ml / 8,45fl oz

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë