EVA E-LINE CARE HL LOTION 100ML | LOSION KUNDËR RËNIES SË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8412261081162

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

VEÇORITË DHE PËRFITIMET

Losioni HL është losion energjik kundër rënies së flokëve. Stimulon qarkullimin e gjakut, përdërisa ushqen gjëndrën e flokëve. Ajo siguron veti ushqyesve për të nxitur rritjen e flokëve dhe ngadalësimin e humbjeve të tyre. Përdoret me Shampo HL, që është një trajtim shumë efektiv për ndalimin e rënies së flokëve. Ajo nuk i thanë flokët ose rëndon ato. Nuk ka efekt në stilim.

Përfitimet: 

 • Ushqen dhe stimulon rrjedhjen e gjakut.
 • Ushqen gjëndrën e flokëve.
 • Nxitë rritjen e flokëve.
   Formulë pa paraben, silikon dhe sulfat.

   Është në dispozicion me format sasior prej 100 ml.

   PËRBËRËSIT AKTIV

   E formuluar me ekstrakt të ginseng dhe bambusit. Ginseng sjellë energji dhe vitalitet për flokët, përderisa bambusi i regjeneron dhe i ushqen qelizat e kokës, që gjë bën të mundur shtimin e stimulimit dhe rritjes së flokëve.

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë