EVA E-LINE F-AQUA 200ML | LOSION PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261169105

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

F-AQUA është posaçërisht e përshtatshme për të ndihmuar në rregullimin dhe stilimin e flokëve.

Sjellë butësi dhe fleksibilitet, dhe e ajros sipërfaqen e jashtme të flokut, duke e larguar elektricitetin statik pa shkaktuar grrysje.

Përbërësit e saj acidik e parandalojnë flokun që të thahet për shkak të nxehtësisë së tepërt apo për shkak të motit.

Frekuenca e linjës

Jashtëzakonisht e lehtë për tu përdorur.

Sprej për stilim të flokëve, shoku i juaj më i mirë për çdo ditë. Stilimi i flokëve bëhet shumë ma i lehtë!

Formati

200ml /6,76fl oz

Përfitimet: 

  • Hidratizim i përditshëm
  • Ndihmon në rregullimin dhe stilimin e flokëve
  • Nuk ka nëvojë të shpërlahet me ujë, pas përdorimit të saj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë