EVA E-LINE CSP SHAMPOO 300ML | SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT

Uni CosmeticsKodi:8412261080011

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

VEÇORITË DHE PËRFITIMET

Shamponi CSP është një shampon rregullues për të ndaluar zbokthin. Eliminon kruarjen dhe thumbimin që shkaktohen nganjëherë nga zbokthi. Ajo pastron thellë, pa e irrituar kafkën. Flokët pastaj mbesin të buta dhe të pastra. Formula e saj lehtëson pastrimin. Nuk i thanë flokët apo rëndon ato.

Përfitimet: 

  • Eliminon zbokthin dhe kruarjen e zakonshme.

 • Ushqen kafkën.
Formula: pa paraben, silikon dhe materie alergjike.

Është në dispozicion në format sasior prej 400 ml.

PËRBËRËSIT AKTIV

Është e formuluar me ekstrakte nga ginseng dhe lulja lotus. Ginseng siguron energji dhe vitalitet për flokët, ndërsa lulja lotus i zbutë dhe e relakson veprimtarinë e gjëndrave dhjamore.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë