EVA E-LINE ULTRA REPAIR @ 22 200ML | MASKË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8412261171405

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Prodhime që veprojnë poshtë në thellësi tek flokët e thara, të dehidratuara duke i bërë ato të ristrukturuara dhe të revitalizuara ashtu siç kanë nevojë.

Rregullim dhe shkëlqim 

  • I ajros dhe i hidraton flokët e thara
  • Të flokëve të patrajtuara. I bën flokët më të lehta për krehje përderisa i ofron elasticitet
  • Energjike dhe të shndërritshme
 • Me formulë pa yndyrë.

PËRBËRËSIT AKTIV

Me Kompleksin Oleo: Vajrat e Avokados, safflower and Jojobas.

ME KOMPLEKSIN:

Formula e pasur me vajin e avokados, safflower dhe jojoba; synimi i së cilës është ndriqimi, hidratimi, mbrojtja dhe rregullimi i fibrave të flokut.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë