DOVE DEO GO FRESH GRAPEFRUTI & LEMONGRASS SCENT 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:8717644271568

Çmimi:
€3,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
• Siguron deri në 48 orë mbrojtje ndaj djersës dhe erës

• I pasuruar me ¼ krem hidratues

• Kujdeset për lëkurën e nënsqetullave si kurrë më parë

• Ndihmon lëkurën delikate të nënsqetullave të rikuperohet nga acarimi i shkaktuar nga rruajtja

• Rigjallëron aromën e barit të limonit dhe grejpfrutit

Dhe si të gjithë antidjersit më të mirë, ky sprej deodorant Dove mbron nga lagështia dhe era për 48 orë, në mënyrë që të qëndroni të freskët dhe të thatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë