DOVE DEO ORIGINAL 0% ALCOHOL 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8712561315975

Çmimi:
€3,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Sjellë mbrojtje deri në 48 orë
 • Përmbanë krem hidratues të butë dhe të lëmuar ¼ të sasisë për pjesën ndër duar
 • Doedorant pa alkohol për të ndihmuar uljen e nivelit të irritimit të lëkurës
 • Përkujdesje ndaj lëkurës tuaj delikate për pjesën ndër dorë
 • Ndihmon lëkurën delikate të pjesës ndër dorë që të shërohet nga irritimi që shkaktohet nga ruarja
 • Aroma e butë ju bën të ndjeheni e pastër

 Ne të gjithë shpenzojmë një kohë të konsiderueshme në rutinën e përkujdesjes ndaj lëkurës dhe flokëve por është e lehtë të harrohet kujdesi ndaj pjesës ndër dorë. Në të vërtetë, pjesa ndër dorë meriton më mirë! Lajmi i mirë: ju mund të kujdeseni për pjesën ndër dorë çdo ditë me një spërkatje të shpejt të Dove Original Antiperspirant Deodorant. Kjo ndihmon që të keni lëkurë të butë dhe të lë lëmuar, përderi iu sjellë deri në 48 mbrojtje antiperspirante.  

Deodorantët Dove antiperspirant ndihmojnë në uljen e nivelit të irritimit në lëkurën tuaj delikate të pjesës ndër dorë që mund të shkaktohet gjatë ruarjes. Ato përmbajnë ¼ të sasisë së kremit hidratues. Në fakt, ¼ e sasisë së kremit hidratues në formulën tonë është testuar që të sjellë butësi dhe lëmim pas vetëm 3 ditë të përdorimit.  

Si të gjitha produktet tona Dove Original, ky doedorant antiperspirant ka një aromë delikate që ndihmon që të mbani erën e freskët dhe të pastër përgjatë gjithë ditës.

Provoni sprejin tonë Original Antiperspirant Deodorant për të kuptuar përkujdesjen e pjesës ndër dorë si dhe mbrojtjen kundër ndjerrsëve dhe kundërmimit, plus nënshkrimi i aromës së Dove Original që e dini dhe e dashuroni.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë