DOVE DEO INVISIBLECARE TESTED ON 100 COLOURS FLORAL TOUCH 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8710447244678

Çmimi:
€3,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Sjellë mbrojtje deri në 48 orë
 • Përmbanë krem hidratues të butë dhe të lëmuar ¼ të sasisë për pjesën ndër duar
 • Doedorant pa alkohol për të ndihmuar uljen e nivelit të irritimit të lëkurës
 • E testuar që gjatë përdorimi, nuk len njolla të bardha në 100 ngjyra të ndryshme rrobash
 • Ndihmon lëkurën delikate të pjesës ndër dorë që të shërohet nga irritimi që shkaktohet nga ruarja
 • Aromë e pastër dhe freskuese

Çka kanë ngjyrat e ndezura dhe deodoranti të përbashkët? Ato që të dyja e kanë fuqinë për të shtuar vetbesimin tonë. Dhe kur gjëja e fundit që do të brengoseshit është gjetja e njollave të bardha në rrobat tuaja. Ne e kemi gjënë e përkryar për t'i kombinuar këto të dyja bashkë: Dove Invisible Dry Antiperspirant Deodorant.

Antiperspiranti i parë i testuar për të mos lënë njolla të bardha në 100 ngjyra të ndryshme rrobash, Dove Invisible Dry iu sjellë liri për të veshur rrobat me ngjyrat më të dhezura dhe më të guximshme të vetëdijshëm që nuk do të keni njolla të bardha apo gjera të tilla në rrobat tuaja.

Dove Invisible Dry Antiperspirant Deodorant përmbanë kremën tonë ushqyese dhe hidratuese ¼ të sasisë e cila ndihmon lëkurën në pjesën ndër dorë për tu shëruar nga irritimi që mund të shkaktoj ruarja, duke iu sjellur butësi dhe lëmim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë