DOVE DEO GO FRESH PEAR & ALOE VERA SCENT 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8710908559235

Çmimi:
€3,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
• Ofron mbrojtje deri në 48 orë kundër djersës dhe erës

• I pasuruar me kremin tonë unik 1/4 hidratues

• Ndihmon lëkurën delikate të nënsqetullave të rikuperohet nga irritimet dhe skuqjet e rruajtjes

• I bën nënsqetullat tuaja të ndjehen më të buta dhe më të lëmuara

• Formulë deodoranti pa alkool

• Një aromë e ndritshme dhe freskuese Dove Go Dardhë e freskët & Aloe Vera

Deodoranti kundër djersës Dove Go Fresh Pear & Aloe Vera bashkon aromën dhe kujdesin qetësues me mbrojtjen nga djersa dhe erën – duke bashkuar të gjitha gjërat që ju nevojiten nga një deodorant.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë