DOVE DEO GO FRESH POMEGRANATE & LEMON VERBENA SCENT 48h 150ml | DEODORANT PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:8711600786226

Çmimi:
€3,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
• Mbrojtje deri në 48 orë nga djersa dhe era

• Përmban ¼ krem hidratues për sqetulla të buta dhe të lëmuara bukur

• Deodorant pa alkool për të ndihmuar në reduktimin e acarimit të lëkurës

• Aromë e lëngshme dhe freskuese e shegës dhe verbenës së limonit për të ndihmuar në rigjallërimin e shqisave tuaja

• Ndihmon lëkurën delikate të nënsqetullave të rikuperohet nga acarimi i shkaktuar nga rruajtja

• I testuar dermatologjikisht

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë