DOLCE & GABBANA THE ONE EDT 100ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3423473033295

Çmimi:
€88,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dolce & Gabbana prezantoi aromën e saj orientale - lulesh The One në përqendrimin e Eau de Parfum në vitin 2006. Në shtator 2017, interpretimi i ri, më pluhur dhe i freskët i origjinalit doli si The One Eau de Toilette. The One Eau de Toilette, frymëzuar nga shpirti i Napolit, është krijuar për gra karizmatike, të gjalla dhe spontane plot energji dhe jetë.

The One Eau de Toilette është një aromë magjepsëse, sensuale dhe femërore, me një kthesë të re freskie që zmadhon notën kryesore të zambakut të madonës. Më e gjallë se kurrë, aroma me lule u kap në të gjitha nuancat e saj nga parfumeri Michel Girard, për të krijuar një varësi të re lulesh dhe për të lartësuar sensualitetin e saj.

Aroma e sipërme: lule bergamoti italian, mandarinë, litchi, pjeshkë e bardhë.
Aroma e mesme: zambak Madonna, jasemini, zambaku i luginës, ylang-ylang, fshesa e luleve të portokallit.
Aroma bazë: vetiver, misk, qelibar, vanilje, myshk.

Krijuar në vitin 2017
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë