DOLCE & GABBANA THE ONE FOR MEN EDP 50ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3423473021384

Çmimi:
€93,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dolce & Gabbana The One for Men është një parfum elegant dhe sensual që është padyshim modern, por edhe unik, klasik i përjetshëm.

Është versioni natyral, mashkullor i Dolce & Gabbana The One.

Një parfum pikant oriental i cili është zhvilluar nga harmonia e aromës së duhanit dhe erëzave të rafinuara.

Dolce & Gabbana lançoi The One for Men në 2008 pasi aroma synonte të bëhej një klasik mashkullor. Në vitin 2015, The One for Men Eau de Parfum shfaqet si një version i përmirësuar dhe më i dendur i aromës.

Notat elegante të sipërme të koriandrit, borzilokut dhe grejpfrutit po çojnë në zemër ku ka një përzierje të ngrohtë të xhenxhefilit, luleve të portokallit dhe kardamomit. Duhani, qelibar sensual dhe kedri lënë gjurmët e tyre në bazën e parfumit.

Krijuar në vitin 2015
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë