DOLCE & GABBANA THE ONE FOR MEN EDT 100ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052036649

Çmimi:
€119,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dolce & Gabbana The One for Men është një parfum elegant dhe sensual që është padyshim modern, por edhe unik, klasik i përjetshëm.

Është versioni natyral, mashkullor i Dolce & Gabbana The One.

Një parfum pikant oriental i cili është zhvilluar nga harmonia e aromës së duhanit dhe erëzave të rafinuara.

Notat e këtij parfumi janë të kompozuara në përputhje me shijen e krijuesit të Gabbana, i cili dëshironte të krijonte një përbërje dru-orientale. 

Aroma The One for Men hapet me nota shkëlqyese të bergamotit, koriandrit dhe borzilokut, pikat e mesme sjellin kardamom, xhenxhefil dhe neroli, ndërsa notat bazë krijojnë një gjurmë shumë mashkullore të kedrit, ambergris dhe duhanit.

Krijuar në vitin 2008
100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë