DOLCE & GABBANA THE ONE 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:737052020808

Çmimi:
€77,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mandarina, trëndafili dhe vanilja përzihen në këtë aromë të jashtëzakonshme që feston veçantinë e çdo gruaje. Një kompozim i krijuar nga Christine Nagel, që ndërthur nota të ëmbla dhe shkëlqyese për t'u bërë moderne dhe klasike në të njëjtën kohë.

Ashtu si gruaja që e vesh atë, forca dhe veçantia e parfumit Dolce & Gabbana The One vjen nga kontrasti. 

Siç ishte parashikuar nga dizajnerët, The One është një aromë për një grua të jashtëzakonshme që tërheq menjëherë vëmendjen, jo vetëm me pamjen e saj, por edhe me sjelljen, pozën dhe botën e brendshme. Kjo aromë, si të gjitha aromat e shtëpisë D&G, është një 'aromë me karakter', e veçantë dhe tërheqëse. Përbërja e saj orientale me lule-fruta është shumë e ngrohtë dhe sensuale me gjurmë vanilje pluhur.

"Çdo grua është Një (The One)!" Stefano Gabbana.

Krijuar në vitin 2006
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë