DOLCE & GABBANA POUR HOMME EDT 125ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3423473020776

Çmimi:
€84,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana i kanë kushtuar parfumit të tyre klasik, Dolce & Gabbana Pour Homme, elegancën dhe stilin e njeriut italian.

Një portret i nuhatshëm, thelbësor për atë dashamirësi latine mesdhetare, e cila është në gjendje të projektoj në imagjinatën kolektive të fuqisë portretizuese të apelit të pakapërcyeshëm seksi dhe të butësisë.

Edicioni i ri i Dolce & Gabbana Pour Homme ka karakter aromatik, të thatë dhe lulesh dhe hapet me notat e mandarinës, bergamotit dhe nerolit. Zemra përbëhet nga livando, sherebelë dhe piper dhe baza përfshin akorde duhani, kedri dhe tonka.

Krijuar në vitin 2012
125ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë