DOLCE & GABBANA POUR FEMME PARFUM 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3423473020653

Çmimi:
€114,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mishërimi i përsosur i gruas së pasionuar dhe sensuale mesdhetare, Dolce&Gabbana Pour Femme Eau de Parfum nxjerr sharm të përjetshëm.

Dyshja e stilistëve Dolce & Gabbana lançoi parfumin e tyre të parë Dolce & Gabbana Pour Femme në 1992, i ndjekur nga ekuivalenti i tij mashkullor Dolce & Gabbana Pour Homme në 1994. Karakteri i pasur me lule të edicionit femëror dhe aromë - fougere për atë mashkullor. Në vitin 2012, dizajnerët kanë vendosur të "rikthehen në rrënjë" dhe të ri-krijojnë dy aromat.

Dolce & Gabbana Pour Femme e re fillon me notat e nerolit, mjedrës dhe mandarinës që çon në zemrën e jaseminit dhe luleve të portokallit, mbi bazën e marshmallow, vanilje, dru sandali dhe heliotrope.

Edicioni i ri i krijuar në vitin 2012
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë