DOLCE & GABBANA LIGHT BLUE EAU INTENSE EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:730870273753

Çmimi:
€86,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Light Blue Eau Intense Pour Homme nga Dolce & Gabbana është një aromë ujore prej druri për meshkuj.

Notat kryesore janë Grejpfrut dhe Mandarina; notat e mesme janë uji i detit dhe dëllinja; notat bazë janë Misk dhe Dru qelibari.

I efektshëm dhe modern, dizenjimi i shishës së aromës së re reflekton intensitetin e rritur të aromës.

Brenda shishes së ftohtë me qelq, ajo merr hijen e ndritshme të kaltër të detit Mesdhe.

Krijuar në vitin 2017
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë