DOLCE & GABBANA LIGHT BLUE POUR HOMME EDT 40ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3423473020523

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Light Blue pour Homme nga Dolce & Gabbana është një aromë Aromatike Citrus për meshkuj.

Sensualiteti i lëkurës së lagur nga dielli, flladi i fortë i Detit Mesdhe, aromat frutash dhe lulesh të bimësisë: Dolce&Gabbana Light Blue kap thelbin e një dite vere të qetësuar nga dallgët e buta që përplasen me shkëmbinjtë magjepsës të Capri.

Notat kryesore janë grejpfrut, bergamot, mandarinë siciliane dhe dëllinjë; notat e mesme janë piper, rozmarina dhe palisandër braziliane; notat bazë janë Musk, Temjan dhe Moss lisi. Ky parfum është fituesi i çmimit FiFi Award Fragrance Of The Year për Burrat Luxe 2008.

Krijuar në vitin 2007
40ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë