DOLCE & GABBANA LIGHT BLUE EDT 25ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3423473020257

Çmimi:
€62,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Light Blue nga Dolce & Gabbana është një aromë me lule dhe fruta për femra.

I gjithë thelbi i një dite vere me diell është i mbyllur në këtë aromë të gjallë, të freskët, me lule dhe me shije që ngjall sensualitetin e gruas së Mesdheut.

Dolce & Gabbana Light Blue është një aromë e rastësishme dhe e freskët, me aromë frutash-lule që ngjall frymën e verës siciliane.

Notat e këndshme dhe të freskëta të gëlqeres dhe kedrit që sjellin një imazh të pyjeve të Jugut në breg të detit.

Notat kryesore janë limoni sicilian, mollë, kedri dhe lule zile; notat e mesme janë bambu, jasemini dhe trëndafili i bardhë; notat bazë janë Kedri, Misk dhe Qelibar.

Krijuar në vitin 2001
25ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë