DOLCE & GABBANA INTENSO POUR HOMME EDP 125ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:737052783451

Çmimi:
€124,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dolce & Gabbana Intenso është instinkt i pastër; fuqia e një emocioni që shprehet lirshëm.

Është forca e një njeriu të vendosur, me një zemër të rrënjosur në traditë, por që zbavitet në botën moderne.

Dolce & Gabbana Intenso është aromë e drunjve, apeli i thellë i së cilës përcaktohet nga një zbulim i ri në botën e nuhatjes: kombinimi Moepel e cila është rikrijuar nga lulja dhe gjethja e pemës së Milkwood (Dru qumështi) duke përdorur teknologjinë Headspace.

Notat kryesore janë livando, nota uji, borziloku, kumak dhe barbarozë; notat e mesme janë Duhani, Hay, Clary Sage, Akord Moepel dhe Bran; notat bazë janë dru sandali, selvi, myshku, qelibar dhe labdanum.

Krijuar në vitin 2014
125ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë