DOLCE & GABBANA INTENSE EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:737052714875

Çmimi:
€123,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dolce & Gabbana Intense është një alkim i fortë i kontrasteve të rafinuara dhe të fuqishme.

Së pari erdhi Pour Femme: parfumi klasik që mishëronte harmonitë dhe kontrastin në zemrën e ADN-së Dolce & Gabbana.

Tradicionale dhe bashkëkohore, pasionante dhe amënore, shpirtërore dhe sensuale: kjo është një botë ku të gjithë konvergojnë me një sintezë perfekte që është padyshim Dolce & Gabbana.

Tani, Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana shfaqin këto vlera në formën e tyre më të fuqishme, me Dolce & Gabbana Intense të ri.

"Thellë brenda shpirtit të gruas së Dolce & Gabbana qëndron një forcë e fuqishme: një fuqi dhe pasion që është intuitive në intensitetin e saj.

Notat kryesore janë Neroli dhe Mandarina jeshile; notat e mesme janë Lulja e Portokallisë dhe Tuberoza; notat bazë janë marshmallow dhe dru sandali. 

Krijuar në vitin 2013
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë