ALLURE DODO CERAMIC HAIR CURLING IRON 1x3pcs (1x9-18mm / 1x19-25mm / 1x25mm) | FIGARO PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:L-F1-3P

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arrini stilet elegante dhe simpatike të flokëve me këtë figaro. E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve që i bën ato të duken shumë tërheqëse.

 • Tensioni universal: 100-240V 50/60 Hz Fuqia: 85W
 • Ngrohet për tre minuta
 • Përmasat: 09-19mm / 19-25mm / 25mm
 • Temperatura maksimale: 210 gradë Celsius.
Para përdorimit, flokët duhet të jenë plotësisht të thara dhe të krehura tërësisht. 
Pas përdorimit, lëreni të ftohet për të paktën 15 minuta dhe më pas ruajeni në një vend të sigurt, të paarritshëm nga fëmijët.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë