EVA DIVINA SKIN PROTECTOR OIL 125ML | VAJ MBROJTËS

Uni CosmeticsKodi:8412261801302

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaj mbrojtës për lekurë gjatë ngjyrosjes së flokëve

Vetitë:

. Mbrojtje e përgjithshme kundër njollave gjatë procesit të ngjyrosjes

. Shmang irritimet e mundshme në lëkurë

. Veti ushqyese dhe hidratuese

. Lehtë për t'u përdorur, ndihmon për të përshpejtuar procesin e ngjyrosjes

Si ta përdorni:

Aplikoni Divina Skin PROTECOR me majën e gishtit para hedhjes së ngjyrës së flokëve apo trajtimit të përhershëm në zonat me rrezik më të madh të ngjyrosjes: veshët, vjiat e flokut dhe në qafë.

Sasia: 125 ml
Aplikimet: 40 deri në 60 aplikime

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë