EVA EVYOXIN CREAM 10VOL. 3% 1000ML | HIDROGJEN

Uni CosmeticsKodi:8412261110084

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për dallim nga produktet tjera, ky është më i butë.

Kremë osksiduese për nuancim dhe zbukurim.

E dizajnuar për ngjyrën e përkryer zhvilluese Divina, për kapacitet optimal për të arritur barazim të ngjyrës.

Në dispozicion janë 4 volume në mënyrë që të arrihen rezultatet e pëkryera profesionale

Koncentrimi i volumit 10 është i më i shumëanshëm sa i përket vargut të oksidimit. Është ideal për flokët me mosshqitje të lartë. Ajo posedon një mori funksionesh: tona të barabarta, i mbulon flokët e bardha si dhe i kontrollon nuancat.

Formati: shishe prej 1000ml / 33,81fl oz

Përfitimet: 

  • Stabilitet të përkryer
  • Rekomandohet për gjithçka nga ngjyrimi dhe përmirësimi i theksimit të flokut
  • I bën flokët shumë të butë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë