DIKSON URTINOL HAIR LOSS TREATMENT 1x10pcs 10ml | AMPULA KUNDËR RËNIES SË FLOKËVE

Zbritje 29%
Uni CosmeticsKodi:8000836150308

Çmimi:
€5,99 €8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ekstrakt toner me ekstrakte flokësh dhe lëkure.

Urtinol është një trajtim tonik i flokëve me ekstrakte hithre.

Adhurues në ndërhyrjet për parandalimin e humbjes së flokëve.

Ndihmon flokët të shfaqen më të ndritshëm duke zhvilluar një veprim të qartë kundër zbokthit.

Testuar dermatologjikisht.

Udhëzimet: Aplikoni në flokë të tharë me peshqir dhe stilizoni si dëshironi.

Pakoja përmban 10 copë. Një dozë është 10ml për një shishe.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë