DIKSON TECH EMULSIONDOR HYDROGEN 30 VOL. (9%) 980ml | HIDROGJEN

Uni CosmeticsKodi:8000836232196

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Emulsion oksidues për ngjyrosje dhe trajtime zbardhuese.

Përmban peroksid hidrogjeni.

Shmangni kontaktin me sytë.

Shpërlani sytë menjëherë nëse produkti vjen në kontakt me to.

Vendosni doreza të përshtatshme.

Mbajeni larg fëmijëve.

Ky produkt ka për qëllim të përdoret ekskluzivisht në lidhje me ngjyrat e flokëve të llojit oksidues ose me pudrat/kremat për zbardhjen e flokëve.

Për përdorim profesional.

30 vol/9% - 980ml 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë