DIKSON STRUCTUR FORT - DAMAGED HAIR REGENERATOR 1X10PCS 12ML | AMPULA PËR RIGJENERIMIN E FLOKËVE TË DËMTUARA

Uni CosmeticsKodi:8000836151046

Çmimi:
€11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Structur Fort, ampula ideale për flokë të dobësuara.

Tretman rigjenerues i cili ndikon drejtpërdrejt në qimen e dëmtuar.

Udhëzimet:

 • Aplikoni tek flokët e thara me peshqir pas secilit trajtim.
 • Masazhoni kokën dhe lërini ashtu për disa minuta, pastaj shpëlani.
 • Ju lutem bazohuni në udhëzuesin për përdorim.

Paketimi përmban 10 shishe nga 12 ml.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë