DIKSON STAMIKER KERATIN MASK 250ml | MASKË ME KERATIN PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391848

Çmimi:
€10,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Maska Stamiker Newgen me qeliza të trungut të bimës dhe keratinë.

Rekomandohet veçanërisht për flokë të dëmtuara, të ndara dhe të dobësuara dhe vepron në harmoni me shamponin Stamiker Newgen.

 Falë formulës së saj inovative, e pasuruar me qeliza të trungut të bimës dhe keratinës, maska Stamiker Newgen në mënyrë të menjëhershme e penetron flokun, për riparim intenziv, duke e përforcuar strukturën e fibrave të flokut dhe rregulluar rezistencën e flokut të ri natyral.

Maska Stamiker Newgen e bën sipërfaqen e flokun të lëmuar dhe të butë.

Për flokë të cilat janë të rindërtuara, me plotë masë trupore dhe fryerje, dhe më të shëndosha në dukje.  

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë