DIKSON STAMIKER FINAL TOUCH 100ML | SERUM ME KERATIN PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391206

Çmimi:
€10,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Stamiker Newgen Serum Enhancer Finishing Touch  për flokë të trajtuara, të ngjyrosura dhe të dëmtuara me qeliza nga trungu i bimës, keratina dhe pantentoli.

Stamiker Newgen Serum Enhancer Finishing Touch duhet të përdoret për të kompletuar dhe mbajtur rezultatet e Stamiker Newgen Deep Treatment.

Formula e pasuruar me qeliza nga trungu i bimës, me keratinë dhe me pantenol (provitamin B5), e cila në mënyrë të dukshme e përmirëson dukjen e flokëve të lodhura, të stresuara dhe të dëmtuara.

Floku mbetet me plotë shkëlqim, i butë dhe i lëmuar, i ripërtëritur dhe me plotë shëndet. Tundeni mirë para se ta përdorni.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë