DIKSON STAMIKER KERATIN SERUM DENSIFYING TOUCH 100ML | SERUM ME KERATIN PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391183

Çmimi:
€10,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Stamiker Newgen Serum Enhancer Touch është produkt i dizajnuar specifikisht për flokë natyrale dhe të hollë.

E pasuruar me qeliza burimore të bimës dhe keratinë, mbush trupin e qimes, duke e teksturuar atë nga rrënja deri tek maja, për flokë të cilat janë më të buta gjatë prekjes, dhe në mënyrë të dukshme me plotë masë trupore dhe volum.

Veprimi energjik ndihmon në parandalimin e humbjes së flokëve.  

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë