DIKSON ANTI-YELLOW SHAMPOO 250ml | SHAMPO NEUTRALIZUES I TONEVE TË VERDHA

Uni CosmeticsKodi:8000836134209

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Neutralizon nuancat e verdha të flokëve të bardha, të thinjura dhe atyre të cilave ju ka larguar ngjyra, flokëve të theksuara apo atyre të ndriquara.

Udhëzimi për përdorim:

Aplikoni sasinë e nevojshme të produktit tek flokët e lagura, duke e shpërndarë atë në mënyrë të barabartë.

Masazhojeni butësisht dhe leni ashtu për të arritur efektin për një periudhë prej 3-5 minutash.

Pastaj shpëlani me ujë të ngrohtë. Përsëritni veprimin nëse floku është me yndyrë.

Periudha e aplikimit: 3 minuta për flokët të cilave ju ka hequr ngjyra apo për flokët e theksuara, 3-5 minuta për flokët e bardha apo të thinjura.

Për përdorim profesional.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë