DIKSON SILVER FLASH ANTI-YELLOW SHAMPOO 500ml | SHAMPO NEUTRALIZUES I TONEVE TË VERDHA

Uni CosmeticsKodi:8000836132861

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Sulmet nga rrezet ultra-vjollcë të diellit dhe ndotja shkaktojnë foto-oksidim të pigmenteve të cilat, në rastet kur flokët e bardha apo me ngjyrë të hequr, marrin reflektim të verdhë.

Anti-Shampoo i neutralizon këto hije edhe mbi flokët e ngjyrosura me nuancë super të ndriquar.

Reflektimet e gjejnë neutralitetin dhe ndriqimin e tyre të mrekullueshëm.

Floku hidratohet, bëhet i butë dhe nuk elektrizohet.

E testuar dermatologjikisht.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë