DIKSON SET DIKSO SUN HAIR TREATMENT & BAG 3x250ml | SET PËR TRAJTIMIN E FLOKËVE KUNDËR DIELLIT

Uni CosmeticsKodi:8000836402094

Çmimi:
€34,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Linjë e re e mbrojtjes kundër rrezeve të diellit për të gjitha llojet e flokëve.

Falë veprimit sinergjik të vajit Jojoba dhe Beta-karotene, rikthen elasticitetin dhe butësin e flokut nga ekzpozimi në diell.

3 Produkte për një tretman të plotë: 

  • Shampo rigjallëruese pas ekspozimit në rreze të diellit:
  • Falë veprimit sinergjik të vajit Jojoba dhe Beta-karotene, rigjeneron rezervat e energjisë në flokë të ekspozuara në diell, ujë të kripur dhe klor, duke rikthyer elasticitetin dhe butësinë.

  • Kondicioner rigjallërues pas ekspozimit në rreze të diellit:
  • Ushqen flokun, duke e mbrojtur atë pas ekspozimit në rreze të diellit, ujë të kripur dhe klor, duke rikthyer ekuilibrin e tyre natyral.

 • Serum mbrojtës kundër rrezeve të diellit:
 • DiksoSun Pre-Sun Protection Serum, i pasur me vaj Jojoba, nuk lejon që floku të thahet nga ajri, uji i kripur dhe klori, si dhe mbron flokun e ngjyrosur apo atë natyral nga zbehja që shkaktohet nga rrezet UVA si dhe mbron strukturën e qimes nga dëmtimi që shkaktohet nga rrezet UVB.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë