DIKSON S85 UNTANGLING SHAMPOO 1000ml | SHAMPO PËR SHKREHJEN E FLOKËVE

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:8000836135381

Çmimi:
€3,89 €6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

S85 me xhel mbretëror (Royal Jelly) dhe Pantenol, për flokë të elektrizuar.

Pastron flokët duke e bërë të lehtë krehjen dhe duke luftuar efektin e bezdisshëm të elektrizimit falë Pantenolit që përmban, i cili gjithashtu krenohet me vetitë hidratuese për të garantuar shkëlqim dhe vitalitet të rinovuar.

Xheli mbretëror, burim i vitaminave B, ka një veprim rigjallërues dhe ndihmon në reduktimin e majave të dyfishta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë