DIKSON POLIPANT INTENSIVE TREATMENT TO PREVENT HAIR LOSS 1X12PCS 10ML | AMPULA INTENZIVE PËR PARANDALIMIN E RËNIES SË FLOKËVE

Zbritje 52%
Uni CosmeticsKodi:8000836151145

Çmimi:
€9,99 €20,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kompleksi Polipant është një trajtim biologjik me qëllime të shumta të indeve të flokëve dhe lëkurës me ekstrakte bimore, proteina gruri.

Trajtimi kryen një funksion energjik të trajtimit kozmetik si një element ndihmës në veprimin parandalues kundër humbjes së flokëve.

Testuar dermatologjikisht.

Udhëzimet: Aplikoni në flokë të thara me peshqir dhe stiloni ashtu siç dëshironi. Paketimi përmban 12 shishe nga 10ml.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë