DIKSON PLATIDIK BLEACH 35G | ZBARDHUES (BLLANZH) I KALTËR

Uni CosmeticsKodi:8000836260106

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E mrekullueshme për trajtime të fuqishme zbardhuese, dallon dhe thekson flokët.

Udhëzimet: Përzieni një qese të pudrës prej 35g me 55-70 ml të

Hidrogjeni bazuar në vazhdueshmërinë dhe kremosjen që ju dëshironi të arrini.

Paketimi përmban 35g.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë