DIKSON MOUSSE & COLOR BLONDE 200ml | SHKUMË ME NGJYRË BJONDE

UNI CosmeticsKodi:8000836194753

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dikson Mousse & Color

Shkumë me ngjyrë, e lehtë dhe e shpejtë për t'u përdorur.

Ideale për t'i dhënë nuanca të jashtëzakonshme shkëlqimi flokëve.

Mbulon thinjat dhe rrit kohën ndërmjet trajtimeve për ngjyrosjeje.

Baza shkumoze e bënë më të lehtë aplikimin.

I jep volum dhe shkëlqim flokut, duke e bërë të lehtë krehjen.

5 nuanca:

 • Argjendi
 • Bjonde
 • gështenjë
 • Gri
 • E zezë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë