DIKSON LUXURY CAVIAR SHAMPOO 300ml | SHAMPO PËR FLOKË ME KAVIAR

UNI CosmeticsKodi:8000836135800

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dikson Luxury Caviar Shampo rigjallëruese intensive me kaviar jeshil

Pastron butësisht dhe u jep flokëve energji të re intensive, volum dhe një pamje të freskët.

Formula e tij është pasuruar me ekstraktin e Caulerpa Lentilifera, alga deti që gjenden në Filipine dhe Japoni, e cila njihet si "Kaviar jeshil" ose "rrush deti".

Është i pasur me minerale, polisaharide, vitamina A, C dhe E, ka veti hidratuese, zbutëse dhe rigjeneruese, të cilat ndihmojnë në luftimin e plakjes dhe transformimin e flokëve të dobësuar e të lodhur, të cilët me kalimin e kohës ndryshojnë në flokë të egër, me një teksturë kompakte, rrezatuese dhe e freskët.

Për rezultate më të mira, përdorni me produktet e tjera të linjës Dikson Luxury Green Caviar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë