DIKSON LUXURY CAVIAR CONDITIONER 1000ml | KONDICIONER ME KAVIAR PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:8000836147803

Çmimi:
€13,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dikson Luxury Caviar Kondicioner rigjallërues me Kavjar jeshil

Për t'u përdorur pas çdo larje me shampo, Dikson Luxury Caviar Conditioner është një kondicioner i bazuar në ekstraktin e Caulerpa Lentilifera, algë që gjendet në Lindjen e Largët, e pasur me minerale, polisakaride, vitamina A, C dhe E dhe elementë gjurmë, të cilat zbusin flokët dhe rikthen vitalitetin në strukturën e flokëve, duke e mbrojtur atë nga stresi oksidativ dhe dëmtimet e ardhshme.

Krijuar për të ndihmuar me shpejtësi flokët e dobësuar dhe të lodhur që të bëhen të egër, të duken rrezatues dhe të shëndetshëm.

Për rezultate më të mira, përdorni me produktet e tjera të linjës Dikson Luxury Caviar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë