DIKSON KEIRAS THICKENING VOLUMISING SERUM 100ML | SERUM PËR VOLUM TË FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391282

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E përkryer për flokë të mira të cilat kanë mungesë të volumit dhe nganjëherë duken të rrafshta.

E pasur me acid hialuronik dhe kolagen për ushqyerje të thellë dhe hidratim. Për vëllim dhe trup.

Serumi plotëson dhe dendëson fibrat e flokëve, duke i përforcuar ato nga thellësia në brendësi. Për flokë më të trasha dhe më të voluminoze të cilat pëlcasin nga energjia dhe shëndeti.

Si ta përdorni: para se ta përdorni, tundeni prodhimin mirë. Aplikoni 3 deri në 6 spërkatës Keiras Thickening Volumising Serum tek flokët e lara dhe të thara me peshqir, varësisht nga gjatësia e flokëve tuaj.

Krehni ato për tu siguruar që produkti është shpërndarë në mënyrë të barabartë.

Mos i shpëlani, thani ato ashtu siç kërkohet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë