DIKSON KEIRAS SMOOTHING OIL 100ml | VAJ PËR RIGJENERIMIN E FLOKUT

Uni CosmeticsKodi:8000836395310

Çmimi:
€14,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras vaj për rigjenerimin flokëve të hollë, me vaj liri, vaj makadamia dhe vaj organik të jojobës.

Kombinimi i vajit të lirit, jojobës organike dhe makadamias vepron në sinergji, duke ushqyer dhe zbutur flokët pa i rëndruar ato.

Fibra e flokëve bëhet më elastike dhe flokët më të butë dhe plot shkëlqim.

Si të përdorni: Për të shtuar shkëlqim hidhni disa pika vaj në pëllëmbë të dorës dhe shpërndani në mënyrë të barabartë mbi flokë të pastruara dhe të thara.

Gjithashtu mund të përdoret si një trajtim mbrojtës mbi flokë të lagura përpara drejtimit ose dredhjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë