DIKSON KEIRAS SMOOTHING MASK 500ml | MASKË PËR RIGJENERIMIN E FLOKUT

Uni CosmeticsKodi:8000836395303

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras maskë rigjeneruese për flokë të hollë, me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe vaj liri.

Vaji liri ushqen dhe hidraton fibrat e flokëve, duke i lënë flokët të butë dhe të mëndafshtë.

I pasuruar me ekstrakt moringa dhe keratin për të zbutur dhe shkrehur flokët, për flokë që janë të buta në prekje.

Algin i hidrolizuar dhe ekstrakti i gjethes së cassia alata ndihmojnë në krijimin e një barriere fizike kundër ndotjes dhe mjegullës, duke rigjeneruar flokët dhe ngadalësuar plakjen e parakohshme.

Si të përdorni: pas shampos, shpërndani në mënyrë të barabartë mbi flokë të lagur. Masazhoni me kujdes, lëreni të pushojë për 5-10 minuta dhe shpërlani mirë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë