DIKSON KEIRAS AGE PROTECTION SHAMPOO 250ML | SHAMPO KUNDËR PLAKJES SË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8000836391299

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E pasuruar me qeliza të trungut të bimës të cilat riaktivizojnë balancën hidrolipidike, ky shampo është i përkryer për ushqyerjen dhe përforcimin e të gjitha llojeve të flokëve, duke sjellur mbrojtje kundër dëmtimit që shkaktohet me kalimin e kohës dhe nga mplakja.

Për një shampo i cili mbron flokët tuaja, derisa poashtu krijon masë trupore dhe shkëlqim.

Për flokë të mbrojtura, të buta dhe me shkëlqim, që shpërthejnë me rini të rizbuluar.

Mënyra e përdorimit: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura.

Masazhojeni në mënyrë të kujdesshme dhe shpëlani. Kompletojeni trajtimin me maskën për flokë Keiras Youth Extending Age Protection.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë