DIKSON KEIRAS AGE PROTECTION RECONSTRUCTION SERUM 100ML | SERUM PËR RIGJENERIMIN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8000836391329

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, Keiras Age Protection Reconstruction Serum është koncentrat specifik që përmban qeliza nga trungu i drurit dhe keratinë e cila kompleton vargun e trajtimit Keiras Age Protection, duke i mbajtur dhe prolonguar efektet e saj.

Qelizat e trungut të drurit riaktivizojnë balancën hidrolipidike, derisa keratina siguron flokët që të jenë të lëmuara dhe të fuqishme, me veprim rindërtues dhe me rini të rizbuluar.

Si ta përdorni: para përdorimit, tundeni produktin mirë. Lani flokët me Shamponin Keiras Age Protection dhe aplikoni maskën e Keiras Age Protection për flokë.

Aplikoni 10-15ml të Keiras Age Protection Reinvigorating Reconstruction Serum tek peshqiri i tharë, duke e shpërndarë pastaj tek rrënja deri tek maja.

Masazhojeni mirë për të lehtësuar penetrimin dhe leni të pushojnë për një periudhë prej 5 minutash.

Mos i shpëlani, por thani ato si zakonisht. Nëse kërkohet, drejtoni ato me drejtuese për flokë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë