DIKSON KEIRAS ANTIDANDRUFF & PURIFYING TREATMENT 1X8PCS 10ML | AMPULA PËR PASTRIM TË THELLË & KUNDËR ZBOKTHIT

Uni CosmeticsKodi:8000836391343

Çmimi:
€13,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Agjenti anti-mikrobial me tretje nga uji, Piroctone Olamine, e lufton zbokthin dhe sebumin e tepërt, duke e parandaluar formimin e bakteries dhe mykut.

Me veprimin e saj të largimit të erës së keqe, Keiras Dermo-purifying Anti-dandruff Treatment i bën flokët të duken të shëndosha dhe me plotë vitalitet.

Si të përdoret: Shpërndajeni produktin përmbi kafkë me flokë të thara.

Masazhoni dhe thani si zakonisht. Përfundojeni një cikël të plotë të trajtimit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë