DIKSON KEIRAS NEOURISHING OIL 100ml | VAJ USHQYESE PËR FLOKË TË THATË & DËMTUAR

Uni CosmeticsKodi:8000836395242

Çmimi:
€12,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras serum ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar, me vaj babassu, vaj argani dhe vaj të farës së rrushit.

Përzierje ideale për trajtim ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar, kjo përzierje e vajrave rikthen vitalitetin e flokëve duke sjellë butësi dhe hidratim të jashtëzakonshëm natyror.

Si të përdorni: pas shampos, ose pas maskës, aplikoni 3-6 spërkatje të produktit në flokë të thara, në varësi të gjatësisë së flokëve.

Gjithashtu është ideal për shtim të shkëlqimit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë