DIKSON KEIRAS FINISH WATER BASED FIXING WAX 20 100ml | DYLLË (WAX) PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836393033

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dyllë rregullues me përbërje të ujit për flokë me veprim shkëlqyes, për mbajtje shumë të fortë.

Me mbajtje të dukshme Aqua Fix, stili i juaj i flokëve do të qëndrojë në vend për një kohë më të gjatë.

Për pamje pa të meta dhe me shndërritje.

Veprim efikas kundër lagështisë.

Formulë profesionale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë