DIKSON KEIRAS FINISH THERMO SHINE 05 150ML | SPREJ PËR SHKËLQIM & MBROJTJE

Uni CosmeticsKodi:8000836391527

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Spërkatës iluminues për mbrojtje termale për flokë. Rezistent ndaj lagështisë. Poashtu e përshtatshme para përdorimit të tharëses dhe drejtueses së flokëve.

Falë vetive të saj ushqyese, FINISH THERMO SHINE rregullon balancën natyrale të flokut, veçanërisht duke i bërë kështu flokët të lëmuara dhe të buta në prekje.

Efekt shkëlqimi të jashtëzakonshëm në tërë flokun falë substancave të veçanta të formuara nga molekulat e reflektuara me ndriqim të lartë.

Mbron flokun nga veprimi termik, duke e bërë kështu trajtimin delikat dhe efektiv.

Formulë profesionale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë