DIKSON KEIRAS FINISH MODELING MAT POMADE 13 100ml | POMADË MAT PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836392036

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Krem mat për flokë që sjellë veprim të fuqishëm rregullues.

Kremi mat modelues Keiras Finish formëson flokun në mënyrë që ju të krijoni formën dhe stilin e dëshiruar. Me teksturë natyrale dhe kontrollë maksimale.

Për pamje shumë të bukur. Veprim efikas kundër lagështisë. Formulë profesionale.

Si ta përdorni: përdorni produktin në mënyrë të barabartë në flokë të thatë dhe modeloni sipas nevojës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë