DIKSON KEIRAS FINISH FIXING SPRAY 03 500ML | LLAK PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391503

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Spërkatës për flokë – faktor mbajtës i fortë – spërkatës me mbajtje të fortë për efekt të strukturuar dhe me volum.

Shkëlqim i jashtëzakonshëm në flokë.

Mbulon flokët me shtresë të fortë dhe fleksibile. Pa efekt të copëtimit.

Me tharje të shpejtë.

Hiqet lehtësisht me brushë. Ju mund poashtu të formësoni flokun pasi që ta keni spërkatur. Rezistent ndaj lagështisë. Formulë profesionale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë